Movies
Ratings
36- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Next Door NeighborRated ★ 3.5
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
GoldRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0