Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 2.5
It's Always Sunny in Philadelphia Season 17Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 1.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 2.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
Solar Opposites Season 5Rated ★ 3.0
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Chad PowersRated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 3.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5