Movies
Ratings
405
The MercilessRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Moomins on the RivieraRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Lost in BeijingRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5