Series
Ratings
25
Abnormal SummitRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0