Series
Ratings
317
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
자매다방Rated ★ 2.5- 자매치킨Rated ★ 2.5
- 일병 김원훈: 보직의 세계Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The PaperRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5