Titles you rated
원피스 1기Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0