Series
Ratings
42
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- Di Gi CharatRated ★ 3.5
Steven Universe FutureRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0