Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0