Titles you rated
Red SorghumRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 1.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 0.5
The Wicker ManRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5