Movies
Ratings
35
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0