Movies
Ratings
22
The MartianRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.5