Series
Ratings
89
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0