Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0