Series
Ratings
43
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5