Movies
Ratings
129
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5