Series
Ratings
34
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0