Movies
Ratings
15
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0