Series
Ratings
66
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- MirandaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Golden FishRated ★ 1.0
Bride of the SunRated ★ 1.0