Series
Ratings
42
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 4.5
MaskRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0