Series
Ratings
85
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Dead SetRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 3.0
Harper's IslandRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.0
The Office Season 9Rated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0