Movies
Ratings
189
ShopliftersRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 2.0
CartRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5