Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0