Movies
Ratings
107
Stuart LittleRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0