Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Makubes no 23 jiRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5