Movies
Ratings
506
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.5
Smoking Causes CoughingRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
The BalconettesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0