Titles you rated
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5