Titles you rated
One Piece Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5- SHINee Hello BabyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5