Movies
Ratings
32
Sister ActRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0