Titles you rated
QuartetRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0