Series
Ratings
449
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
S LineRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5- Good PartnerRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0