Series
Ratings
300
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 0.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.5