Series
Ratings
12
Save MeRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0