Series
Ratings
944
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Shichinin no HishoRated ★ 5.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 5.0
The LeopardRated ★ 2.5
News AnchorRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 5.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 2.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 5.0
Selling the CityRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0