Series
Ratings
160- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.0