Movies
Ratings
1135
Forbidden PlanetRated ★ 3.5
LunacyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
RabidRated ★ 3.0
Dark StarRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.5
Certain WomenRated ★ 4.0
PolyesterRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Fist of JesusRated ★ 3.5
Andrei RublevRated ★ 4.0
YumejiRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.0
The LeopardRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5