Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 2.5
HollywoodRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0