Movies
Ratings
445
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0