Movies
Ratings
320
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 0.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5