Series
Ratings
65
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5