Titles you rated
Witch Hat AtelierRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5