Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.5
Say You Love MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0