Movies
Ratings
116
Tokyo SonataRated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 3.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
HoneylandRated ★ 4.5- How to Become a ChairRated ★ 4.0
The Beaches of AgnèsRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 5.0
Rolling GirlRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Kate Plays ChristineRated ★ 4.5
FleeRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Ten MonthsRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5