Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Judge ReturnsRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0- Nice to Not Meet YouRated ★ 2.5
Last SummerRated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Romance in the HouseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.5