Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
Free!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
HaNaYaMaTaRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0