Series
Ratings
27
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0