Movies
Ratings
649
Die, My LoveRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Club ZeroRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
All of Us StrangersRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5