Series
Ratings
25
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5