Series
Ratings
119
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0