Movies
Ratings
1479
WingsRated ★ 4.0
The AscentRated ★ 4.5
Une Chambre en VilleRated ★ 3.5
I Am CubaRated ★ 4.5
Kino EyeRated ★ 4.0
The Meetings of AnnaRated ★ 4.5
Mrs. FangRated ★ 4.0
The Cranes Are FlyingRated ★ 4.0
Andrei RublevRated ★ 4.5
The Flowers of St. FrancisRated ★ 5.0
StalkerRated ★ 5.0
Chronicle of Anna Magdalena BachRated ★ 4.5
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 5.0
ZooRated ★ 3.5
TenRated ★ 4.5
La Comedie-Fran aise ou lAmour JouRated ★ 4.0
The Night Before the StrikeRated ★ 4.0
StrikeRated ★ 4.5
The American FriendRated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 4.0