Titles you rated
Money HeistRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 5.0